Vyberte stranu

podporte cyklistický klub pre deti a mládež

Sme neziskové občianske združenie. Fungujeme len vďaka vašej podpore. Sponzori a partneri dokážu zabezpečiť našim členom adekvátne podmienky v tréningovom procese, počas sústredení, ako aj počas pretekov. Chceli by sme Vám ponúknuť partnerstvo pri podpore klubu a našich pretekárov. Cyklistika je vynikajúcim reklamným prostriedkom. Dres, sprievodné vozidlo, stan, reklamné bannery sú miestom, na ktorom môže byť umiestnené logo Vašej spoločnosti alebo samotného produktu.

darujte 2% z daní

Jedine systematickým prístupom a systémom môžu športovci dosiahnuť lepšie výsledky. K tomu ak sa pridajú najnovšie prístupy, metódy a technické vymoženosti, vytvoríme pre nich maximum. K dosiahnutiu tých najvyšších športových cieľov Nás môžete podporiť aj vy, svojimi 2% z daní. Každému kto tak spraví ďakujeme.

ako využijeme Váš príspevok

Vaše príspevky z podielu zaplatenej dane využívame na zabezpečenie tréningového procesu, zabezpečenie pretekového materiálu (ktorý sa neustále opotrebúva a je nutné ho pravidelne obnovovať a dopĺňať), ako aj na zabezpečenie výjazdov na preteky a športové sústredenia, regeneráciu, či prenájom priestorov pre všeobecnú alebo špeciálnu prípravu. Váš podiel z dane pomáha deťom v plnení športových snov. ďakujeme.